Trójmiejska Grupa Testerska – #26 spotkanie

Tryton Warsztat Kulinarny 4.12.2019

Kiedy: wtorek, 4 grudnia, godzina 18:00
Gdzie: Tryton Business House, ul. Jana z Kolna 11, Gdańsk – Kantyna „Warsztat kulinarny” na 1. piętrze

Harmonogram spotkania:

18:00 – start

18:00 – 18:30 – prelekcja  Przemysława Bieska Automatyzacja testów – studium przypadku/ów

Wszyscy chcemy automatyzować, ale czy wszyscy wiemy jak się za to zabrać? Kilka przykładów o tym jak tego nie robić i jakich rozwiązań unikać.

18:30 – 19:10 – prelekcja Łukasza Badziaka Jak wygląda proces testowania bezpieczeństwa aplikacji i co powinniśmy testować?

Podczas prezentacji wymienię różne obszary, jak również narzędzia dla web aplikacji oraz chmury (AWS), na które warto jest zwrócić uwagę podczas testowania zabezpieczeń.

19:10 – … – networking + przekąski i piwo

O prelegentach:

Screenshot 2019-09-26 at 12.29.12 Przemysław Biesek od ponad 12 lat Test Engineer.  Zwolennik testów eksploracyjnych z wykorzystaniem technik do ich optymalizacji. Obecnie poznaję kuluary testów automatycznych.

TGT #14 – „@Before – Nie będę automatyzować @After – No dobra, to nie jest takie złe

 

Łukasz Badziak TGT

Łukasz Badziak, to Senior Security Engineer, pracujący obecnie w ramach różnych zespołów w całej firmie, wspiera projekty z procesem testowania bezpieczeństwa. Ponadto, zaangażowany członek zespołu Kainos Cyber Capability Team. Jego motto brzmi: „Expansion. Always, in all ways”. Łukasz wcześniej pracował przez kilka lat jako tester z wykształceniem technicznym i jako wolny strzelec.

Zapisy: www.evenea.pl/event/tgt26/

Dołącz do grupy TGT na Facebooku: klikŁ

Zapisy: www.evenea.pl/event/tgt26/

Dołącz do grupy TGT na Facebooku: klik