Aktualizacja planu drugiego spotkania

Niestety z przyczyn zdrowotnych Marcin Wasilczyk nie będzie mógł przedstawić tematu „Page Object Pattern with Selenium WebDriver”. Na jego miejsce zgodził się wystąpić Mirek Rakowski, , który opowie o „Automation in testing – how to tackle it”. Oto tematy drugiego spotkania:

1. “Exploratory Testing – not so wacky, random stuff” – wystąpi Karol Szewczak.
2. „Automation in testing – how to tackle it” – wystąpi Mirosław Rakowski.

Dowiedz się więcej o prelegentach, którzy wystąpią na drugim spotkaniu.

Karol_TGTKarol Szewczak

Doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania zbiera od 8 lat. Przygodę z testowaniem rozpoczął w branży telekomunikacyjnej. Obecnie pracuje jako Senior Test Engineer w firmie Lufthansa Systems Poland pełniąc rolę Test Managera. Zwolennik “knowledge share” i aktywnego podnoszenia kwalifikacji.


MirekRakowski_tgtMirosław Rakowski

Pracuję jako Senior Test Engineer w Gdańskim oddziale Kainos. Dołączyłem do firmy w 2012 roku jako Trainee i od samego początku jestem związany z projektem Kainos Smart. Aktualnie, jako ekspert w dziedzinie automatyzacji testowania oraz jako Scrum Master, jestem odpowiedzialny za jeden z lokalnych zespołów deweloperskich. Prywatnie, jestem altruistą w każdym calu. Uwielbiam zdobywać i aktywnie dzielić się wiedzą. Nie pogardzę też planszówką lub dobrym filmem w gronie znajomych!